У Кіровоградській області жителям приватного сектору Помічнянської громади безкоштовно видають контейнери для збору сміття. 924 баки отримали в рамках програми "Чиста громада", який реалізується за підтримки міжнародної технічної допомоги Програми USAID DOBRE. Про це Суспільному розповів міський голова Микола Антошик.

Щоб отримати баки для сміття, потрібно звернутися у Помічнянський комбінат комунальних підприємств, розказав його директор Сергій Козаченко.

"Ми уже надали 340 контейнерів усім охочим жителям приватного сектору для твердих побутових відходів, також об'єднанням співвласників багатоквартирних будинків, які мають бажання сортувати скло, пластик та папір. Забираємо роздільне сміття безкоштовно. Ми робимо це, щоб менше пластику та скла вивозилось на полігон".

Жителям Помічнянської громади безкоштовно видають контейнери для сміття

Тверді побутові відходи у громаді вивозять раз на тиждень. Пластик скло та папір наразі зберігають на території комунального підприємстві. "Плануємо здавати сировину і таким чином повертатимемо кошти, які були затрачені на її збір. Нині ми шукаємо підприємство, яке займається вторинною переробкою сміття".

Читайте також У Новоукраїнській громаді Кіровоградської області впроваджують проєкт роздільного збору сміття. На першому етапі проєкту сортувати сміття вчать вихованців дитячих садків, учнів шкіл та мешканців багатоповерхівок На Кіровоградщині Гурівська громада купила контейнери для роздільного збору сміття Кропивницьке сміттєзвалище за добу приймає 2 тонни пластикових пакетів – Екостайл У кропивницьких школах та дитсадках зібрали на переробку понад тонну паперу Даємо відходам друге життя. Двадцятеро кропивничан сортують сміття Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб

Джерело