Киянин вдруге брав участь у дорослій континентальній першості.

На Мультиспортивному чемпіонаті Європи в Мюнхені тривають змагання континентальної першості з триатлону. Загалом у Німеччині розігрують три комплекти нагород з даного виду спорту.

У перший день триатлонної першості відбулася жіноча гонка. Українка Марина Кирик змогла дістатися фінішу через завал на велосипедному відрізку дистанції.

Українець Віталій Воронцов увійшов у топ-40 чоловічого триатлону на Мультиспортивному Євро в Мюнхені: результат Читайте також: Падіння українки в триатлоні та унікальний велотрек. Що відбулося в другий день Мультиспортивного Євро

Другим стартом у триатлоні стала чоловіча гонка в стандартному олімпійському форматі, що передбачає 1,5 км у воді, 40 км на велосипеді та 5 км бігу. Єдиним представником України у гонці став 22-річний киянин Віталій Воронцов.

На першій перехідній позначці після плавання Воронцов посідав 61-ше місце та відставав від лідера на 1:51 хвилини. А на другій позначці перед біговим відрізком був вже 51-м. У бігу Воронцов продовжив покращувати свої позиції всередині топ-50 та дістався фінішу на 39-й сходинці.

Чемпіоном Європи став француз Лео Бержер, що минулого року посів 21-ше місце на Олімпійських іграх у Токіо. Інші місця на подіумі розділили його співвітчизники П'єр ле Корре та Доріан Конінкс.

Триатлон. Чемпіонат Європи-2022. Чоловіки Лео Бержер (Франція) - 1:41:09 П'єр ле Корре (Франція) +0:08 Доріан Конінкс (Франція) +0:15

...

39. Віталій Воронцов (Україна) +5:46 Що відомо Для Воронцова цьогорічний чемпіонат Європи в Мюнхені став другим у кар'єрі. Торік українець фінішував у топ-50 дорослої контитентальної першості. Єдина медаль України на чемпіонатах Європи з чоловічого біатлону датована ще 1998 роком. Тоді "бронзу" здобув Володимир Полікарпенко. У заключний день чемпіонату Європи на глядачів очікує змішана естафета, в якій також буде представлена Україна. Що далі 19:00. Триатлон: Марина Кирик, Віталій Воронцов (триатлон, мікстестафета, фінал)