Збірна України виборола три медалі в академічному веслуванні на мультиспортивному чемпіонаті Європи-2022.

Срібним призером серед атлетів-паралімпійців у запливі одинаків у класі PR1 M1X став Роман Полянський. В аналогічному запливі серед жінок "бронзу" Україні принесла 21-річна паравеслувальниця Анна Шеремет.

Також бронзові нагороди дісталися жіночій парній четвірці у складі Катерини Дудченко, Наталії Довгодько, Дарії Верхогляд та Євгенії Довгодько.

Збірна України здобула три медалі в академічному веслуванні на мультиспортивному чемпіонаті Європи

Зазначимо, що Мультиспортивний чемпіонат Європи відбувається лише вдруге в історії. Він завершиться 21 серпня.

Нагадаємо, що у Римі триває чемпіонат Європи з водних видів спорту, на якому збірна України з артистичного плавання виборола третю золоту медаль.