Відомий український музикант, фронтмен гурту "ТІК" Віктор Бронюк поринув у історію та поставив на місце росіян, які говорять про "нацизм" в Україні. Про те, де ж насправді знаходиться "джерело нацизму" у 21 столітті, він розповів на своїй сторінці в instagram.

Віктор Бронюк заявив, що російські пропагандисти вбивають у голови своїх глядачів, що їхні діди перемогли нацизм, але все не так яскраво. 

Лідер гурту

Лідер гурту

"Для типового м.скаля чи людини, яка живе з совком у голові, історіографія чомусь починається з періоду "Дєди воєвалі…" Та давайте розберемося, хто і за що справді воював і завдяки кому здобув перемогу?", - написав Віктор Бронюк. 

Артист зазначив, що українцям постійно дорікають тим, що націоналісти під час Другої світової війни воювали на боці Вермахту, але ніхто не згадує про те, що росіяни також були на службі третього рейху, сс та їх було в рази більше. 

Так, Бронюк наголосив, що у той час, як на боці Німеччини воювало 12 тисяч українських солдатів та офіцерів, росіян у лавах противника було понад мільйон. Співак додав, що цифри говорять самі за себе і показують, що джерело нацизму у 21 столітті явно не в Україні. 

Також ми писали,  Тоня Матвієнко не розгубилася після повернення в Україну і на очах чоловіка Арсена Мірзояна осідлала жеребця.

Крім того, ми повідомляли,  Ірина Федишин після закордонних гастролей показала, чим займається дорогою до Києва.

Джерело