Міський голова Енергодара Дмитро Орлов закликав мешканців міста не виходити на вулиці, оскільки окупанти почали знову стріляти в бік Запорізької АЕС, пише Українська правда. 

“Увага! Будьте обережними та за можливості обмежте перебування на вулицях Енергодара! Надійшла інформація про чергові провокації з боку окупантів. За свідченнями місцевих мешканців, з району паркової зони в бік Запорізької АЕС та промислової території знову ведуться обстріли. Проміжок між вильотом та прильотом становить 3-5 секунд”, – написав він. 

Водночас ГУР Міноборони повідомляє, що росіяни обстрілюють ЗАЕС з села Водяне. Вони вже пошкодили перший блок насосної станції Цеху теплових та підземних комунікацій, а також частково зруйнували пожежну частину, яка відповідає за безпеку ЗАЕС. 

Росіяни стріляють в бік ЗАЕС, енергодарців просять не виходити на вулиці

Крім того, в результаті ворожих обстрілів загорівся ліс та трава на прилеглих територіях, але гасіння пожеж ускладнене через обстріл пожежної частини.

У розвідці додали, що окупанти на ЗАЕС нещодавно завезли два автобуси “масовки”, яка має виконувати роль начебто “місцевих жителів та персоналу” під час зйомок пропагандистських відео.

Крім того, у ГУР кажуть, що загарбники готують провокації під українським прапором.

Зокрема, до стели “Енергодар” на в’їзді в місто росіяни підігнали самохідну артилерійську установку “Піон” із нанесеною білою фарбою літерою “Z”, при цьому на САУ підняли синьо-жовтий стяг.  

Тим часом російські пропагандисти вже поспішили заявити про те, що ЗАЕС нібито обстрілюють ЗСУ.

Росіяни стріляють в бік ЗАЕС, енергодарців просять не виходити на вулиці

Джерело