У світі є люди, які Всесвіт відкритий трохи більше, ніж звичайним мешканцям планети - це екстрасенси, астрологи, нумерологи, тарологи...

Звичайно, кожному цікаво, як працює їхній дар. Екстрасенс Альона Курилова, яка двічі перемагала у шоу "Битва екстрасенсів" видала таємницю свого дару ясновидіння. У рамках проєкту "Як ти?" із Григорієм Решетником вона пояснила, як саме бачить майбутнє.

Зірка

Зірка

"Особистий секрет, хто почує, то нічого. Є ясновидіння, коли ти бачиш, як картинку. Цей світ яскравіший, а той, який ти бачиш - нашарування кадру. Є яснослух і яснознання. Тобто, ти щось знаєш і не знаєш, звідки ти знаєш. Ось я зараз їхала з Сергієм (чоловік Олени, прим.ред.) І сказала, що не одягатиму сукню з помаранчевим, тому що у Гришка буде щось яскраве ", -  говорить Курилова.

І справді, на записі інтерв'ю у Решетника в нагрудній кишені піджака була помаранчева хустка.

Зірка

Григорій Решетник не міг не дізнатися, чи вірить чоловік Курилової в її дар яснознавства.

“Він мені довіряє на 100 відсотків. Стільки було підтвердження моїм словам. Ось я їду додому і говорю, що заїдемо до супермаркету, я куплю 2 піци. Заходимо ми додому, дзвонить Таня і каже: "Мамо, а ти їдеш? Може піци купиш". Ось, почуття необхідності купити 2 піци... У Сергія питання від його друзів на вухо "Як ти з нею живеш? Вона ж все знає", а він каже, що просто не бреше, тому що я все знаю".

Раніше ми повідомляли, що нумеролог Владислав Грицай сказав, коли треба повертатися до України  та назвав дату перемоги.

Джерело