У Чернігові за ніч патрульні спіймали 11 водіїв в стані сп’яніння. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції області.

За порушення комендантської години на вулиці Івана Мазепи патрульні зупинили мотоцикл Honda CBR. Керував ним 39-річний чернігівець. Він не має при собі посвідчення водія, тому надав для перевірки лише свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. З’ясувалося, що чоловік позбавлений права керування і цей термін ще не збіг. Тобто чоловік не мав права сідати за кермо.

У Чернігові за ніч патрульні спіймали 11 водіїв в стані сп’яніння

Під час перевірки даних про мотоцикл інспектори встановили, що номер рами не збігається з тим, що зазначений в єдиній інформаційній системі Національної поліції. На місце викликали слідчо-оперативну групу. Також під час спілкування у нього помітили зовнішні ознаки наркотичного сп’яніння. Проте він категорично відмовився проходити огляд у встановленому законом порядку.

На нього склали кілька адмінматеріалів, а саме: зважаючи на те, що сів за кермо нетверезим вдруге протягом року, — протокол за частиною 2 статті 130 (Керування в стані наркотичного сп’яніння скоєне повторно) та винесли постанову за частиною 4 статті 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою такого права) КУпАП.

Майже у цей самий час на вулиці Шевченка за порушення тієї ж комендантської години поліцейські зупинили легковик Hyundai Accent. Як з’ясувалося, за кермом перебувала 31-річна чернігівка. Вона не змогла надати посвідчення водія для перевірки. Також у жінки були помітні зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння. Але вона відмовилася проходити огляд у будь-який з встановлених законом способів.

На неї склали адмінпротокол за статтею 130 (Керування в стані алкогольного сп’яніння) та винесли постанову за частиною 2 статті 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має такого права.) КУпАП.

Окрім цього, патрульні задокументували ще дев'ять фактів керування транспортними засобами водіями, які мали ознаки сп’яніння.

Читайте також:

На проспекті Лук’яненка у Чернігові на смерть збили чоловіка

Джерело