У повідомленні зазначається: госпіталізовано 6 людей

ЗМІ інформують, що в Чорногорії 34-літній чоловік вбив 11 людей. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

"В місті Цетинє, політичній і культурній столиці Чорногорії, 34-літній чоловік вбив 11 людей, в тому числі 4 підлітків, госпіталізовано 6 людей", – мовиться в повідомленні.

Чоловік влаштував стрілянину в Чорногорії: 11 осіб загинуло – ЗМІ

"Поліція ліквідувала чоловіка, який стріляв. В офіційному повідомленні уточнюють, що після сімейної сварки чоловік вийшов на вулицю й став навмання стріляти в перехожих. Поранення дістав і один поліцейський. Район, в якому була стрілянина, повністю заблокований", – розповіли в ЗМІ.

Як повідомляв 5.UA, вранці 24 лютого росія розпочала повномасштабну війну проти України. По кількох військових об'єктах у Києві, Харкові та Дніпрі були завдані ракетні удари, а війська рф перейшли кордон під Харковом.

ЗСУ, всі спеціальні та силові служби держави були підняті за тривогою. Ворог почав інтенсивні обстріли підрозділів ЗСУ на сході – українська армія дає відсіч російським військам. В екстреному режимі працює Рада національної безпеки й оборони. Запроваджено воєнний стан. Україна офіційно направила позов проти російської федерації до Міжнародного суду ООН у Гаазі.

 

Джерело