12 серпня настане остання повня цього літа. УНІАН розповість, чим воно особливе і що не можна робити цієї ночі.

Рокова повня в серпні 2022: коли настане і що не можна робити

У середині серпня на небі можна спостерігати повний місяць, який називають “Осетровим”. Легенда свідчить, що назва цієї події прийшла із США. У Великих озер і озера Шамплейн на північному сході США жили індіанці і спостерігали, як в цей період осетри піднімалися з глибоких вод на мілководдя, що дозволяло рибалкам отримати багатий улов. Поряд з цим, у повного місяця серпня є й інші назви: “Урожайний”, “Рисовий” і “Зелений кукурудзяний”.

Повня 12 серпня 2022 – час і особливості
Що робити в повню 2022
Що не можна робити в повню 2022
УНІАН розповість, що потрібно робити жінці в повню для щастя, а від яких дій краще відмовитися. Раніше ми складали докладний місячний календар на серпень 2022.

Повня 12 серпня 2022 – час і особливості
Згідно з даними астрономів, повня цього місяця настане 12 серпня о 14:36. Найкраще місяць буде видно в ніч з 10 на 11 число. З огляду на те, що в ці дати очікуються серйозні океанські припливи, то і емоційний стан людей можна порівняти з цими природними явищами.

Езотерики кажуть, що ваші емоції будуть “бити через край”, а впоратися з ними виявиться непростим завданням. Імпульсивність в спілкуванні, необдумані вчинки, різкі висловлювання і непрогнозовані дії – все це принесе з собою серпневий повний місяць.

Потребу в емоційній свободі відчують практично всі, а людям захочеться звільнитися від колишніх кайданів. Проте, перебувати на самоті не рекомендується – будучи в соціумі, вам буде легше зрозуміти і почути себе, а також відпустити всі негативні емоції.

Що робити в повню 2022
У цьому місяці астрологи рекомендують присвятити день повного місяця наступним заняттям:

романтиці і сімейному проведенню часу;
творчості і читанню книг;
збору лікарських трав;
відпочинку і подорожам;
ворожінню і магічним ритуалам;
медитаціям і пізнанню себе;
навчанню і роботі.
Найкраще, що ви можете зробити – це направити енергію повного місяця на самоосвіту. Всесвіт буде прихильний до тих, хто готовий рухатися вперед, здобувати нові навички і знання.

Що не можна робити в повню 2022
Згідно з народними прикметами і даними езотериків, 12 серпня варто звернути пильну увагу на ікри ніг, щиколотки, гомілки, ахіллове сухожилля, м’язи передпліччя, гормони щитовидної залози. Саме ці частини тіла і органи будуть найбільш чутливими, а також можуть загостритися хронічні захворювання.

Крім того, в повню не рекомендується:

Джерело