У Полтаві 12 серпня влаштували благодійний ярмарок, аби зібрати гроші для військових 66-ї бригади, які воюють під Мар’їнкою Донецької області. Захід влаштували у Павленківському парку біля міської школи №9.

Шестирічний Роман Любимий розкладає свої вироби. Він один із учасників благодійного ярмарку, який влаштували у Полтаві.

"Оці всі штучки, це все зробив я із термомозаїки. Це фотоапарат. Я його робив один день. Я продав лисичку і трактор, і ще щось. І отримав 250 гривень. Всі гроші відправлю для військових", - каже учасник благодійного ярмарку Роман Любимий.

«Їм потрібні і рації, і автомобіль, і дрон»: у Полтаві на ярмарку збирали гроші для воїнів

Окрім Роми, на ярмарку свої вироби продають більше 20 майстрів. Влаштували захід біля полтавської школи, аби зібрати гроші на потреби військових 66-ї бригади, які воюють під Мар’їнкою, каже Анна Давидюк.

"Там дуже багато полтавців. І в тому числі батьки випускників і учнів 9-ї Полтавської ЗОШ, тому ми організували цю ярмарку спеціально з учнями, вчителями", - говорить співорганізаторка благодійного ярмарку Анна Давидюк.

Тетяна Коравська на ярмарку готує каву. Її мета – зібрати гроші для батька, який із березня пішов добровольцем на фронт.

"Він також у 66-й (бригаді – ред.), під Донецьком. Я зверталася до інших волонтерів Полтави, але результату це не дало. Ми спільними зусиллями з кав’ярнею домоглися того, що зібрали на машину. Спочатку ми збирали йому кошти на машину, яку уже придбали. А тепер збираємо на їхню роту на спальники", - каже учасниця благодійного ярмарку Тетяна Коравська.

Підтримали благодійний ярмарок понад 50 спонсорів безпрограшної лотереї. Марія Свінціцька зіграла двічі.

"Виграли сертифікат на піцу і сертифікат у продуктовий магазин. Я думаю, треба хоч в тилу підтримувати постійно, хоч якимись коштами, хоч добрими справами, потрібно наших хлопців підтримувати, нашу армію", - каже відвідувачка благодійного ярмарку Марія Свінціцька.

"Я дуже рада, що, придбавши цю свічку, я маю можливість донатити на ЗСУ для наших військових, тих, що нас обороняють", - розповідає відвідувачка благодійного ярмарку Аліна Мокляк.

Владислава Пипенко продає м’ясні чипси власного виробництва. До благодійних ярмарків, каже, долучається постійно.

"Ми не можемо стояти осторонь того, що відбувається зараз у нашій країні. Усіма способами, чим ми можемо, ми повинні допомагати і брати участь у будь-яких заходах, на яких ми збираємо гроші для нашої рідної армії", - каже учасниця благодійного ярмарку Владислава Пипенко.

"Хлопцям, полтавцям, які нас захищають, потрібні дуже великі кошти. Їм потрібні і рації, й автомобіль, і дрон. Можливо, ми сьогодні закриємо наші всі потреби і будемо допомагати вже комусь іншому", - говорить співорганізаторка благодійного ярмарку Анна Давидюк.

За її словами, влаштували такий захід вперше, а за потреби будуть повторювати.

Джерело