Українська попспівачка, заслужена артистка України, переможниця 7-го сезону російського шоу "Фабрика зірок" Настя Приходько продовжує підтримувати зв'язок з шанувальниками. Нещодавно вона зустрілася з журналісткою Аліною Доротюк

Співачка Настя Приходько поскаржилась, що стала утриманкою:

Інтерв'ю співачки журналістка опублікувала на своєму каналі в мережі youtube.

Співачка Настя Приходько поскаржилась, що стала утриманкою:

Аліна побувала вдома у відомої співачки. Як зізналася Настя зараз в основному всю домашню роботу робить вона. Також зірка доглядає за трояндами, які ростуть перед будинком.

Зі слів Насті, з початку повномасштабного вторгнення вони з чоловіком та дітьми поїхали спочатку на західну Україну, а потім до подруги в Італію. попри всі умови та недороге житло, вони вирішили не залишатися за кордоном. Та на відміну від інших зірок, вони не оформлювали статус біженців.

Ведуча поцікавилась, на що вони жили та зараз живуть. Настя зізналася, що бізнес чоловіка зараз на 70% посів. Вона взагалі зараз без роботи та відчуває себе утриманкою. Аліна поцікавилась, на які гроші вони жили весь цей час, чи були в них заощадження. Настя відповіла, що так, були гроші. Вони з чоловіком багато чого планували зробити.

"У нас було багато чого заплановано, що ми хотіли зробити. Наприклад, ми хотіли зробити гараж, закрити терасу, знімати відео. Блін, все було, і все пішло в п*зду", - обурилась Приходько.

Джерело