Український режисер Алан Бадоєв показав, як у Росії "горить" через виконавця Макса Барських.

До слова, вони не оминули новину, що артист виступив у США. Макс Барських і сам не приховує, що виступає на корпоративах та віддає частину грошей на потребу ЗСУ. Тим більше, під час свого виступу знаменитість тримав прапор України.

"Українці в радості і в горі, де б не були, у будь-якій країні світу повинні бути разом, пам'ятати про своє коріння, про свою Україну", - зазначив Макс.

Алан Бадоєв показав, як у росіян "підгорає" через Макса Барських

Утім, російські пропагандисти вирішили дискредитувати артиста, на що відреагував режисер Алан Бадоєв. Зокрема, у росіян "горіло" через те, що Барських виконував свої російськомовні пісні.

"Російська істерична преса знову п*здить. А ми і не проти! Вони що - реально сподівалися, що Макс не буде виконувати свої пісні? Ні, ні, це просто для вас він не буде їх співати. Ми експропріювали не лише ваші гроші, а й мову. Змиріться", - із сарказмом зазначив Алан.

Нагадаємо, Мережу підірвав трек-пародія на реакцію росіян на вибухи в Криму. Нашуміле відео, де росіянка під час вибухів у Новофедорівці кричить, що треба тікати, поклали на музику.

Читайте також:

Актор Стороженко отримав серйозне поранення на передовій: "Накрили касетні міни"

Сашко Положинський пояснив, чому не рветься в бій: "До лав ЗСУ вступив не для того, щоб загинути"

Тримає "ART Оборону": MONATIK зіграє благодійний концерт в Києві

Джерело