Гурт Kalush Orchestra остаточно відмовився виступати на фестивалі Sea Dance. Все через заяву організаторів, в якій вони повідомили, що не скасовуватимуть виступ російської діджейки Ніни Кравіц.

Спочатку гурт попросив організаторів фестивалю скасувати виступ росіянки. Однак у Чорногорії відмовилися. Тоді переможці Євробачення-2022 повідомили, що взагалі не поїдуть на фестиваль, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “24 канал”.

У Kalush Orchestra немає “бажання виступати на одній сцені” з росіянкою. Колектив закликає шанувальників, які на Sea Dance прагнули потрапити саме на їхній виступ, не купувати квитки на фестиваль.

Kalush Orchestra скасували виступ на фестивалі у Чорногорії, де буде росіянка

Організатори ж пояснили відмову скасувати виступ Ніни Кравіц, заявивши, що “дискримінація будь-якого артиста за національною ознакою є абсолютно неприпустимою”.

Колектив планував виступити на фестивалі Sea Dance в Чорногорії 26 – 28 серпня. Однак згодом побачив, що на афіші фестивалю з’явилося ім’я російської діджейки. Музиканти звернулися до організаторів з проханням скасувати виступ росіянки. Ще тоді заявили, якщо цього не зроблять, то вони самі відмовляться від виступу.

Нагадаємо, Kalush Orchestra не виступив у сербському місті, обписаному літерами “Z”

Kalush Orchestra скасували виступ на фестивалі у Чорногорії, де буде росіянка

Джерело