Попри те, що в державі через воєнний стан були заморожені тарифи на опалення, гарячу воду та доставлення газу, на сам  газ тарифи можуть змінюватись. Гозоспотачальні компаніях визначили, за якими тарифами купуватимуть споживачі газ у них в серпні 2022 року

Як раніше вже не буде: стало відомо, скільки українці заплатять за газ за серпень

Про це повідомляє видання "Газправда".

Як раніше вже не буде: стало відомо, скільки українці заплатять за газ за серпень

Як повідомляють у виданні, річні тарифи газових компаній набагато приємніші, ніж місячні, проте до них не зможуть приєднатися нові клієнти компаній, він доступний лише для тих, хто раніше уклав договір.

Варто зазначити, що майже 98% побутових споживачів є клієнтами компанії. Крім того, саме ця компанія є ПОН (постачальником останньої надії). Тобто, у разі втрати постачальника газу, а це вже відбулось через воєнний стан, споживачі мають перейти до Нафтогазу. З 1 травня 202 року такою можливістю скористалися 8,8 млн домогосподарств. Стосовно ціни на газ - тариф для клієнтів компанії в серпні становить 7,96 грн. Варто зазначити, що це не найнижчий показник.

Менше всього платитимуть клієнти компанії "Еру людям"- 7,70 грн/куб. На другому місці "Енерджі Трейд Груп" - 7,799 грн/куб. третє місце посіла компанія Нафтогаз - 7,96 грн за куб. Четверте місце розділили "Волиньелектрозбут" та ""Закарпаття Енергозбут" - 7,98 грн/куб. П'яте місце посіла "Полтава Збут" - 7,99 грн за один метр кубічний.

ТОВ "Львівенергозбут" опинився на шостому місці - за метр кубічний газу просить 8,20 грн. Ще дорожче коштує газ для клієнтів "Київські Енергетичні Послуги" та "Дніпровські Енергетичні Послуги" компанії розділили 7 місце з тарифом 8,46. І найдорожче за серпень заплатять клієнти "Ритейл Сервіс" - 9,99 грн за метр кубічний.

Джерело