Вихованки збірної команди Миколаївської області з синхронного плавання перебувають на навчально-тренувальних зборах в Івано-Франківській області, у селі Яблуниця. Це призерки та чемпіонки Всеукраїнських змагань серед дітей та чемпіонів України різного рівня.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла тренерка миколаївської збірної Олена Шумилова.

Участь у зборах беруть тільки дівчата. Хлопці доєднатися не змогли, але тренерка сподівається, що їм це вдасться у вересні.

Десять миколаївських плавців беруть участь у навчальних зборох на Івано-Франківщині

"Зараз наші дівчата тренуються двічі на день. Спортивний комплекс, де вони проживають, має дуже гарні умови. Спортсмени та тренери дуже сумували за цим, що раніше здавалося звичним ділом, тому намагаємось ефективно використовувати надану нам можливість", — розповідає Олена Шумилова.

За словами тренерки, війна розкидала спортсменів по всьому світу. Дехто з дітей продовжує заняття за кордоном, деякі діти тренуються онлайн.

Спортивні змагання в офлайн форматі наразі не проводять. Тому єдиною можливістю залишаються онлайн змагання та турніри. 24 серпня команда планує провести Відкритий онлайн Чемпіонат Миколаївської області з синхронного плавання, присвячений Дню Незалежності України. До участі планують долучитися спортсмени з Миколаївської, Одеської, Донецької областей та міста Києва.

"Варто зазначити, що на спортивному зборі команда не зупиняється. Все, механізм заведено, далі плануємо на час війни жити та тренуватися на західній частині України. Ми вже маємо певний план дій. Бо в нас є найголовніше — діти, які хочуть працювати, які мріють про майбутнє. Діти, в яких є незгасне бажання тренуватися і з гідністю захищати честь нашого міста, області", — каже Олена Шумилова.

Що відомо Синхронне плавання у Миколаєві існує з 1998 року.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Джерело