Програма підтримки ООН у Луцькій громаді стартувала у липні. Продукти можуть отримати малозабезпечені сім’ї, діти, позбавлені батьківського піклування, родини, в яких виховують дітей з інвалідністю та сім’ї військових.

Про це розповіла Суспільному начальниця управління соцслужб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан. Допомогу роздають двічі на тиждень.

З її слів, 11 серпня допомогу отримували багатодітні та малозабезпечені сім'ї. До продуктового набору входить 25 кілограмів борошна та два кілограми гороху.

У Луцьку малозабезпеченим сім'ям надають продуктові набори від ООН

"Ми працюємо і за зверненнями громадян. Працюємо із департаментом освіти, тому що школи, як ніхто, знають в класах, які є сім’ї та чого вони потребують", – говорить Ліна Галан.

Допомогу роздають за списками та талонами, – каже начальниця відділу управління соцслужб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради Олена Жабченко.

Від обіду у черзі стоїть лучанка Ірина. Каже: така допомога з теперішніми цінами відчутна.

За 30-40 хвилин фахівці управління соцслужб для сім’ї, дітей та молоді встигають роздати продукти для понад сотні людей.

Зі слів Ліни Галан, станом на 11 серпня уже 334 родини Луцької громади отримали продуктові набори від ООН. Таку допомогу надаватимуть до кінця дії воєнного стану в країні.

Що відомо У липні у Луцькій територіальній громаді почали видавати допомогу від міжнародних організацій – ЮНІСЕФ і ООН. Із 15 червня 2022 року Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) розширив умови надання допомоги для сімей. Відтепер участь у програмі зможуть взяти всі родини, які виховують трьох і більше дітей до 18 років, а також ті, хто має принаймні одну дитину з інвалідністю до 18 років. На платформі єДопомога можна попросити гроші на продукти і ліки. Це можуть зробити вимушені переселенці і пенсіонери. Там можна подати заявку для грошової допомоги від міжнародних організацій: Червоний Хрест, ООН, ЮНІСЕФ.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Джерело