Джейсон Момоа назвав свій ремейк "Конана-варвара" 2011 року "великою купою л*йна" після того, як заявив, що рішення, прийняті "не його руками", призвели до провалу фільму в прокаті.

Відповідну публікацію оприлюднили на порталі "DailyStar"

43-річна зірка «Аквамена» з'явилася у головній ролі Конана у фантастичному фільмі 2011 року.

Зірка

Це ремейк культового класичного фільму 1982 року з Арнольдом Шварценеггером та Джеймсом Ерлом Джонсом у головних ролях. Джейсон знявся у проекті разом з Роном Перлманом та Роуз Макговен.

У той час як Джейсон насолоджувався знімальним процесом, фільм Маркуса Ніспеля не мав касових зборів і був серйозно критикований.

З того часу Джейсон звинуватив критичний та комерційний провал фільму в незалежних від нього обставинах.

Зірка

Описуючи час, проведений у проекті, як «один із своїх найкращих досвідів», актор «Ігри престолів» заявив, що фільм був «не в його руках» на етапі постпродакшну.

Пізніше він натякнув, що саме ці рішення призвели до тьмяного сприйняття фільму, назвавши остаточний варіант проекту «великою купою л*йна».

Джейсон сказав GQ: «Я брав участь у багатьох дійсно відстійних речах та фільмах, де це не у ваших руках. Конан Варвар був одним із них. Це один із найкращих досвідів, які в мене були, і він був захоплений і перетворений на велику купу л*йна».

Також Джейсон знявся разом із Емілією Кларк у фентезійній епопеї, а пізніше ця роль допомогла йому отримати роль Аквамена у франшизі фільмів DC.

Джерело