17 тисяч гривень за чотири місяці зібрала для ЗСУ вінницька фотографиня Зорина Гаджук. Дівчина продає вироби із бісеру, а 50% від прибутку спрямовує на допомогу військовим. Бісероплетінням почала займатися на початку повномасштабного вторгнення. Розповідає, такий творчий процес допомагає їй впоратися зі стресом.

Дівчина власноруч створює браслети, сережки, намиста. Бісероплетінню, розповідає Зорина, навчилася у сім років. Зараз працює фотографинею в одній із вінницьких редакцій. Аби відволіктися від новин сьогодення, у вільний від роботи час знову взялася за прикраси з бісеру.

"Я зрозуміла, що треба розслабитись, і згадала, що в мене є бісер. Я дістала, захотіла щось сплести і зробила колечко. В той день зрозуміла, що мені стало краще",— каже Зорина Гаджук.

17 тисяч гривень за чотири місяці: вінничанка продає вироби з бісеру і допомагає ЗСУ

Фото прикрас публікує на своїй інстаграм-сторінці. Спершу свої вироби дарувала. Згодом авторські прикраси почала продавати.

"Одне з перших колечок я віддала подрузі, хлопець якої в окопах. Вона казала, що це її заспокоює, це мій внесок в нашу перемогу. Тоді віддала безкоштовно. Мені здалося, що це міг би бути мій внесок. Я запропонувала людям на їх розсуд давати суму. Я зараз є учасницею благодійного фонду", — каже Зорина Гаджук.

Найбільше, каже, користуються попитом прикраси в синьо-жовтих та червоно-чорних кольорах. Є браслети з використанням українського орнаменту та намисто "Селянка".

Частину прикрас вінничанка реалізовує на ярмарках “Save Ukraine Sales”. 50 % від прибутку спрямовує на ЗСУ.

Читайте також Зібрали понад 200 тис. грн: на Вінниччині лісівники придбали два автомобілі для захисників "Щоб їли і перемагали ворога": вінничанка готує консервацію для захисників

Джерело