Полтавка Валентина Бабець отримала максимальну оцінку з національного мультипредметного тесту. По 200 балів дівчина набрала з української мови, математики та історії України.

"Я вже уміла читати, коли прийшла до школи. Дуже мама любила зі мною займатися. Розвивали математику, наприклад. Рахували в чеках суми, щоб я у мозку рахувала сама. Батьки зробили цікаву систему. Вони сказали: "У тебе є тиждень. Якщо ти не отримаєш ні однієї оцінки нижче 10, у тебе немає зауважень, ти не запізнюєшся до школи, ми тобі даємо 5 гривень". Мені це сподобалося", — каже жителька Полтави Валентина Бабець.

Нині Валентині Бабець 17, цьогоріч вона закінчила навчання у школі.

"Я нормально ставилася до будь-якого предмету. До математики, до української мови. Не подобалася історія, бо треба багато усього вчити. Це не математика, де можна на логіці, потім запам'ятати декілька формул, а далі усе я вирішую".

Через повномасштабне вторгнення замість зовнішнього незалежного оцінювання дівчина онлайн складала мультипредметний тест із трьох навчальних дисциплін. Із усіх отримала максимальний бал.

Я дописую, натискаю завершити, і в мене показує 35 з 35 (балів – ред.), 30 з 30, 35 з 35. І я сиджу, дивлюсь. Не розумію, що вийшло.

Спеціально до тестування, каже, не готувалася. Під час вирішення завдань використовувала набуті у школі знання.

Якщо я встигала робити швидше, ніж у класі пройшли цю тему, я перегортала, подивилася, наступне завдання могла сама (виконати – ред.). Якщо я щось не розуміла, я підходила до вчителя і казала: "Можете мені ось це пояснити?". Якщо я підходила з таким питанням, то, звісно, мені пояснювали.

Першими про результат дізналися рідні дівчини.

Дзвоню, здається, батькам, я кажу: "Тату, я написала". Кажу: "Я написала на 200". А він: "Молодець". Потім мама каже: "Ну що, як? Так, молодець, звичайно". Я спекла торт на наступний день.

Валя планує вступити до полтавського університету на спеціальність, яка пов’язана із фінансами.

Мені подобається щось робити гарне, щось вигадувати нове. Але повністю усе життя цим займатися – ні. Хочеться, щоб якась логіка в моїх діях була. Читайте також:

Школярі із Полтавщини, які виїхали за кордон: чи можуть продовжити навчання в українських закладах

Джерело