З урахуванням вибухів на аеродромах у Саках та Зябровці очікуються нові кадрові рішення щодо керівного складу російської армії

Міністр оборони рф сергій шойгу та начальник російського генштабу валерій герасимов залишаються на посадах виключно для запобігання дискредитації вищого військово-політичного керівництва росії. Про це сьогодні на брифінгу повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу Олексій Громов, пише "Ліга.NET".

Військовий повідомив, що у вищому військовому та офіцерському складі росії продовжуються репресивні заходи через провали стратегічних планів щодо України.

У Генштабі ЗСУ повідомили про репресії у військовому керівництві рф – герасимов і шойгу на посадах формально

"За наявними даними, Сергій Шойгу і Валерій Герасимов залишаються на своїх посадах виключно для запобігання дискредитації вищого військово-політичного керівництва рф. Близько 30-40% генералів і офіцерів, які брали участь у плануванні війни проти України, усунуті від виконання службових обов'язків і перебувають під слідствами", – розповів Громов.

Він зазначив, що з урахуванням вибухів на аеродромах у Саках та Зябровці очікуються нові кадрові рішення щодо керівного складу російської армії.

Нагадаємо, наприкінці березня ЗМІ повідомляли, що на тлі війни рф проти України між російським диктатором владіміром путіним та міністром оборони сергієм шойгу зростає напруженість. Рішення про напад на Україну путін ухвалив у тісному колі так званих "яструбів", серед яких були шойгу, герасимов та секретар ради безпеки рф микола патрушев.

Начальник ГУР Кирило Буданов заявляв, що Україні відомі майже всі плани РФ, а в російському керівництві лише Путін та Шойгу виступають за продовження війни.

Як повідомляв 5.UA, вранці 24 лютого росія розпочала повномасштабну війну проти України. По кількох військових об'єктах у Києві, Харкові та Дніпрі були завдані ракетні удари, а війська рф перейшли кордон під Харковом.

ЗСУ, всі спеціальні та силові служби держави були підняті за тривогою. Ворог почав інтенсивні обстріли підрозділів ЗСУ на сході – українська армія дає відсіч російським військам. В екстреному режимі працює Рада національної безпеки й оборони. Запроваджено воєнний стан. Україна офіційно направила позов проти російської федерації до Міжнародного суду ООН у Гаазі.

Джерело