Кабінет міністрів ухвалював ще до 24 лютого постановку, яка передбачала ведення коменданта та комендатури на таких вузлових точках. Лист з проханням ввести таку на Запоржжі надіслали головнокомандувачу Збройних сил Валерію Залужному.

Про це повідомила віцепрем'єр-міністерка - міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук, пише "РБК.Україна".

За її словами, відомство звернулося до Залужного, адже повноту влади під час ведення бойових дій і під час воєнного стану мають військові. Верещук сподівається, що наказ про комендатуру таки ухвалять. 

У Запорізькій області можуть запровадити комендатуру: що сталося

"У Запорізькій області багато людей які повертаються, їдуть знову під час обстрілів на територію більш безпечну. Це вже набрало неправильних форм, коли люди ледь не влаштовують туристичні поїздки туди-сюди на лінії розмежування. Так не буде. Жодних комерційних рейсів там не буде. Ми чудово розуміємо, що бардак - це лише те, що грає на руку ворогу. Ми наведемо порядок і робимо це щодня", - заявила Верещук.

Як повідомлялося, від початку повномасштабної війни, 24 лютого, з Луганської області евакуювалися сотні тисяч людей.  Втім, з різних причини багато мешканців залишилися. Наразі для мешканців Луганщини є три способи евакуюватися з регіону. 

Читайте також:

Заборонити росіянам в'їзд до України на 50 років: петиція набрала необхідну кількість підписів

В окупованому Ізюмі склалася катастрофічна ситуація, люди масово хочуть виїхати

Що робити під час деокупації: мешканцям Мелітополя дали чіткі інструкції

 

Джерело