Чергову партію огірків для українських військових за бабусиним рецептом квасить Наталія Гурʼєва із Гнівані. Каже, уже закрила до півсотні банок. Окрім огірків, для захисників зробила кабачкову ікру та повидло з яблук. Консервацію жінка передає волонтерам центру "Медіна". Вони і доставляють продукцію військовим.

"Огірки домашні будемо квасити. Потроху підзбируємо, бо великої кількості немає, тому так, по можливості. То квасимо, то крутимо, то маринуємо, але сьогодні — квасимо. Кріп, часник, хрін, потім огірки і спеції", — каже Наталія Гурʼєва.

З власного городу вже закрутила та наквасила до півсотні банок з огірками. Зараз городину приносять подруги та сусіди.

"Подзвонила, в кого що є — давайте, зносьте! І все. А то побігла на город зібрала. Вчора принесла кума огірки. Все роблю із них", — каже Наталія Гурʼєва.

Окрім консервації, ще натопила смальцю. Вдень працює сама, ввечері — приходять сусіди. Усі разом для бійців ліплять і вареники.

"Вчора варили вареники, позавчора. Ну, працюємо постійно. Повидло з яблук робили, з папіровки. Кабачки домашні теж", — каже жінка.

Після квашення огірків, Наталія взялася за голубці. Працює, каже,задля перемоги України.

"Вони наші рідненькі. Ми чекаємо їх додому, ми — тил. Повинні підтримувати, допомагаємо чим можемо. Хто продуктами, хто грішми, ми повинні це робити. Це ж буде спільна перемога", — каже Наталія Гурʼєва.

Консервацію Наталія Гур'єва передає волонтерам центру "Медіна". Вони і доставляють продукцію військовим. За словами волонтерки Світлани Борисової, окрім Наталі консервують городину та печуть випічку для захисників ще 20 місцевих господинь. Їх, розповідає, за потреби забезпечують продуктами.

«У нас багато людей, які нам допомагають. Є такі, яким ми закуповуємо продукти, а багато таких, які самі телефонують і кажуть: "У нас там помідори достигли, давайте їх закрутимо для хлопців", — каже Світлана Борисова.

Наталія Гур'єва каже, що готуватиме для захисників до нашої перемоги. І дуже радіє, коли за її працю бійці дякують, бо смачно.

"Нам хлопці багато передають слів подяки. Ми задоволені і щасливі, що їм воно іде тільки на користь. Щоб їли і перемагали ворога!", — каже Наталія Гурʼєва.

Читайте також Одяг, засоби гігієни та смаколики: на Вінниччині волонтери благодійного фонду збирають для бійців гумдопомогу Харчі, одяг та ліки: 20 тонн гумвантажу з Італії отримав волонтерський центр у Вінниці

Джерело