У Полтаві 10 серпня не працювало вуличне освітлення, хоч його у місті мали вмикати від 9 серпня. Чому ліхтарі не працювали, розповів Суспільному перший заступник Полтавського міського голови Валерій Пархоменко.

За його словами, без повідомлення світло на вулицях вимикають, якщо є загроза ракетного удару чи повідомлення про небезпеку.

"Ми включили освітлення, але була загроза ракетного удару і, відповідно, ми відреагували на позицію військових, вимкнули світло. Це було позавчора (9 серпня – ред.). Вчора (10 серпня – ред.) з технічних причин ми робили профілактику. Під час включення вуличного освітлення ми локально не вмикаємо ті мережі, які можуть принести загрозу", – каже Валерій Пархоменко.

Вуличне освітлення у Полтаві: чому не працювало та коли вмикатимуть

Зокрема, не будуть освітлювати місця, де може бути скупчення людей. Також ліхтарі не вмикатимуть поблизу інфраструктурних об’єктів.

"Ми будемо вмикати освітлення від сьогодні (11 серпня – ред.) з 8:30 (20:30 – ред.) до початку комендантської години (23:00 – ред.)", – каже Валерій Пархоменко

Як розповів перший заступник міського голови, світло на вулицях вирішили вмикати через звернення людей та зменшення тривалості світлового дня.

Що відомо: 9 серпня у Полтаві знову почали вмикати вуличне освітлення, яке не працювало від кінця березня.

Джерело