На Вінниччині лісівники придбали та передали два автомобілі для потреб ЗСУ та місцевої тероборони. Для цього зібрали понад 200 тисяч гривень. Про це повідомляє пресслужба Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства.

Один із автомобілів – Fiat Scudo відправили на передову. Перед цим провели повне техобслуговування, заміну шин та акумулятора.

"Зініціював добровільний збір грошей співробітників лісгоспу лісничий Кирнасівського лісництва Богдан Дубовий. Його підлеглий, майстер лісу Олексій Шпаковський, був мобілізований до лав Збройних Сил України. Раніше він служив в зоні АТО. Тому лісівники активно зібрали кошти на бойове авто для підрозділу колеги. Долучилися до збору коштів також мешканці Брацлава. Загалом зібрали 115 тис. грн", – йдеться у повідомленні.

Зібрали понад 200 тис. грн: на Вінниччині лісівники придбали два автомобілі для захисників

Інший автомобіль – Ford Galaxy, купили для територіальної оборони. Для його придбання тульчинські лісівники зібрали 94 тис. грн особистих грошей, у тому числі мешканці Брацлавської територіальної громади зібрали 15 тис. грн.

Читайте також: Вінницькі лісівники заготовляють дрова до опалювального сезону Необхідні тканини: у Вінниці плетуть сітки на замовлення військових

Джерело