Coca-Cola зголосилась відбудувати зруйнований через війну дитячий садок у селі Богданівка на Київщині. Про це компанія повідомила у соцмережах.

У селі практично знищені школа та дитсадок, а також значно пошкоджена амбулаторія. Для інвестування у 1,1 мільйон доларів обрали цей дошкільний заклад, оскільки сама місцева громада визначила його як найбільш нагальну потребу.

"Новий дитячий садок буде розрахований на більшу кількість вихованців та буде максимально прилаштований для дошкільної освіти та відпочинку дітей. Наявність укриття – одна з обов’язкових вимог до проєкту закладу", – зазначили у компанії.

Coca-Cola відбудує зруйнований дитсадок на Київщині за мільйон доларів Що відомо Богданівка перебувала під окупацією протягом березня. Російські війська після невдалих спроб прорватись до Броварів зосередились навколо прилеглих сіл. Заступник селищного голови Великої Димерки Олександр Куценко розповідав, що у школі та дитсадку Богданівки російські окупанти влаштували штаб-квартиру. Після відступу з Київщини, вони їх підірвали. Село Богданівка межує із селищем Велика Димерка, де 1998 року запрацював завод компанії Coca-Cola.

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Джерело