Також, за його словами, росія дуже хоче позбутися санкцій.

«Зніміть санкції, щоб ми підготувалися і напали на вас знову через 5-6 років, добре підготувавшись», - пояснив задум Кремля Арестович, запевнивши, що президент України Володимир Зеленський ніколи не піде умови Кремля.

Арестович оновив свій прогноз, як довго ще буде війна:

Арестович оновив свій прогноз, як довго ще буде війна:

Також Арестович повідомив, що Росія домагається, щоб Україна погодилася на нейтральний статус, тобто відмовилася від вступу до НАТО.

Щодо термінів закінчення війни, то, за словами радника голови ОП, ця історія «ще як мінімум до Нового Року».

«До того, як зламається тренд війни і ми їх почнемо бити. Але коли ми їх почнемо бити - ще питання, скільки будемо бити, на що вони підуть заради цього, чи будуть 100 тисяч корейських добровольців, умовно кажучи...», - пояснив Арестович.

Арестович оновив свій прогноз, як довго ще буде війна:

На його думку, центральним питанням, яке залишається без відповіді, є те, як поводитиметься військово-політичне керівництво росії, коли воно почне програвати «зримо і зрозуміло навіть для росіян».

Зазначимо, що Арестович вже неодноразово давав різні прогнози, коли закінчиться війна і навіть пояснював, чому його прогнози не завжди є вірними.

"Є один фактор, який змушує мене помилятися іноді - моторошний ідіотизм російського політичного керівництва і командування. Я щоразу думаю за них як про людей середнього розуму, але вони - по-суворовськи, "Здивував - переміг" - вживають дій, які мені спочатку в голову не приходили, що так по-дурному можна робити", - пояснював позаштатний радник голови ОПУ.

Нагадаємо також, що Арестович не виключив, що в майбутньому балотуватиметься у президенти України, але за однієї умови. 

Додамо, що відомий генерал ЗСУ назвав свій прогноз, коли Україна зможе святкувати перемогу над Росією. 

Тим часом міністр оборони України Олексій Рєзніков визнав свою велику помилку. 

Джерело