Був вихованим та відповідальним, а до війська пішов, аби захистити рідних та Україну. Так про загиблого бійця з Полтавщини Сергія Чирку згадують його знайомі та побратими. 3 серпня воїн загинув на війні, а 10 серпня із ним попрощалися у селі Бірки Зіньківської громади.

З квітами, прапорами та на колінах у селі Бірки Зіньківської громади зустрічають Сергія Чирку, який загинув на війні. 20-річний старший сержант із 2020-го року служив у десантно-штурмовій роті. Загинув 3 серпня поблизу села Богородичне, що на Донеччині.

"Під час мінометного обстрілу снаряд потрапив, його не встигли врятувати. Він хотів поїхати у відпустку і збирав підписи на прапор. І, на превеликий жаль, він не встиг відвезти додому, ми з побратимами привезли цей прапор і віддали батьку", — каже заступник командира десантно-штурмової роти Дмитро Стужук.

Попрощатися із загиблим прийшли рідні, побратими та односельці. Це понад пів тисячі людей, каже Світлана Загора.

"Сергія прийшли провести всі. Сергій являється одним із 17 захисників із нашого села, які зараз захищають нашу країну. Він по віку серед них наймолодший. Кілька разів був поранений, але його жага до перемоги була настільки велика, що навіть коли його відправляли додому відпочити після поранень, він відмовлявся і йшов далі до своєї бригади боронити нашу країну", — говорить в.о. старости Бірківського старостату Світлана Загора.

"Він був найкращим, розумієте, він все знав у військовій справі. Я була впевнена, що він повернеться. Хто, хто, але він…Він просто був кращим", — каже знайома Сергія Чирки Анастасія Сідак.

Сергія Чирку поховали у селі Бірки Зіньківської громади, де він проживав.

"Найкращий друг і однокласник. Він загинув, боронячи рідну батьківщину, наш спокій та наше майбутнє. Всі ми, друзі, його називали Сержиком, він був світлою людиною. Завжди позитивний та життєрадісний, доброзичливий, щирий. У нашому класі він був єдиний хлопець, ніколи нікому не давав нас, дівчат, ображати. Завжди в усьому підтримував", — каже однокласниця Сергія Чирки Євгенія Роман.

У Сергія Чирки залишилися батьки та сестри. Він – п’ятий воїн із Зіньківської громади, який загинув від початку повномасштабної війни з Росією, розповів голова громади Сергій Максименко.

Що відомо: Обстріли на Полтавщині почалися у перший день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. 24 лютого обстріляли Миргород. За час повномасштабної війни російська армія обстрілювала також об’єкт у Полтаві, Кременчуці, Лубенській, Терешківській та Карлівській громадах. За кількістю загиблих найбільш масштабний обстріл на Полт

Читайте також:

На Полтавщині прощаються із загиблим на війні з Росією Валерієм Лапухіним

Джерело