Жіноча збірна України з гольфу посіла друге місце на міжнародному чемпіонаті в Угорщині.

Це "срібло" стало найвищою нагородою українського гольфу в історії.

У фіналі українки поступилися збірній Туреччини лише в плейоф одним ударом.

Українські гольфістки вперше в історії вибороли "срібло" на престижному турнірі в Угорщині

Жіноча збірна брала участь у змаганнях у складі: Ельвіра Растворцева, Марія Федорович, Софія Пилипенко та Єлізавета Растворцева з тренером Русланом Гаркавенко.

Також на чемпіонаті була представлена чоловіча команда від України у складі Івана Маловичко, Андрія Головко, Лева Грінберга та Артема Соколова. Чоловіча команда виграла матч з Ліхтенштейном та посіла 7 місце у чемпіонаті.

Нагадаємо, що жіноча збірна України стала тріумфаторкою шахової Олімпіади-2022 в індійському Ченнаї.