Автор петиції – львівський музикант і письменник Тарас Сіромський – вказав у зверненні низку аргументів того, що заборона на порно та еротику в Україні не має сенсу.

Так, відповідна петиція № 22/146438-еп була зареєстрована на сайті президента 4 липня. Станом на 10 серпня за звернення проголосували понад 25 тис. осіб.

У тексті звернення Сіромський зауважив, що більшість розвинених країн не мають заборон на порнографічну діяльність. Тож усі, хто хоче зніматися у порно, продовжують це робити за кордоном.

Петиція про легалізацію порно та еротики набрала необхідні для розгляду Зеленським голоси

Таким чином, на думку автора петиції, заборона порнографічної діяльності лише шкодить економіці України. Адже податки громадян, які могли б надходити до держбюджету, сплачуються іншим країнам, де такої заборони немає.

Сіромський також висловив переконання, що чинний закон про заборону порно порушує права громадян. А суди у справах, пов'язаних з еротикою і порнографією, "нагадують Середньовіччя".

Нагадаємо, напередодні петиція про заборону в'їзду на територію України громадянам Росії на наступні 50 років набрала необхідну кількість підписів.

Читайте також:

Зеленський відповів на петицію про заборону роздачі повісток на блокпостах і вулицях

Не ховайтеся за жіночими спідницями: в РНБО різко звернулися до чоловіків, які втікають за кордон під час війни

У Дніпрі відмовилися реєструвати шлюб бійця ЗСУ та громадянки РФ

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело