Коломийські митці підкорили серця Румунії.
 
Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook міський голова Коломиї Богдан Станіславський, передає “Галицький кореспондент”.
 
Артисти Коломийської малої філармонії повернулись із румунського фестивалю «Aeternus maramorosiensis», який відбувся у Сігеті Мармаціей. Коломияни виконували твори відомих українських та світових класиків, зокрема Анатолія Кос-Анатольського та Мирослава Скорика. Іноземці мали можливість відчути український дух та почути як звучить наша пісня. І глядачам дуже сподобався виступ артистів з Коломиї, бо їх довго не відпускали зі сцени.
 
Місто-побратим Сігет Мармаціей привітно та дружньо зустрів наших виконавців. Як кажуть артисти, у місті витає український дух. Підтримку іноземців можна не просто бачити, а й відчувати.
 
“Дякую меру Сігету Василю Молдовану за велику допомогу, яку вони надають Коломиї та всій Україні. Знаю, що в їхньому місті є ліцей імені Тараса Шевченка, де вивчають українську мову. Також на фестивалі презентували виставку «Нескорена Україна» з фотографіями та малюнками дітей про російсько-українську війну. Це все показує, що ми маємо справжніх друзів закордоном, які готові бути поруч у важкі часи”, – пише міський голова.
 
Нагадаємо, митці з Коломиї покажуть українську культуру світові
Коломийські митці повернулися з благодійного фестивалю в Румунії
Коломийські митці повернулися з благодійного фестивалю в Румунії
Коломийські митці повернулися з благодійного фестивалю в Румунії

Джерело