У Сосновому бору в Черкасах на припарковані автівки впало дерево. Наразі на місці працює "Дирекція парків". Дуб, який упав, аварійним не був, розповів Суспільному керівник комунального підприємства Геннадій Шевченко.

Начальник відділу екології та раціонального природокористування Володимир Гусаченко підтвердив інформацію:

"Цього дуба немає в переліку аварійних, та і на вигляд він був здоровий і зелений", — розповів він.

У черкаському

Те, що дерево не було аварійним, підтвердив і очільник КП "Дирекція парків" Геннадій Шевченко:

"Дерево знаходилося близько до дороги. Комунальники робили ямковий ремонт, вирізали фрезою асфальт, від вібрації, напевне, дещо розхитали його. Ми його розрізали, всередині воно було дещо трухлявим, хоча на вигляд здорове і зелене. Такі дерева належать до природно-заповідного фонду, і ми можемо лише їх забетонувати чи зробити якусь опору для них, але зрізати не маємо права. Це системна проблема, яку треба якось вирішувати".

Ніхто з людей травм не отримав, додав він. Одна з автівок отримала значні пошкодження, інша — менші. Обидва автомобілі, зі слів керівника "Дирекції парків", були припарковані у невідведеному для цього місці — за кількадесят метрів ввід стоянки. Чи буде власник пошкодженої автівки, враховуючи це, звертатися до суду він не знає.

"Це його право. Може спробувати звернутися до суду, а там будемо розбиратися", — зазначив керівник підприємства.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також У ДТП в Черкасах отримала травми 35-річна жінка Один здався сам: затримали чоловіків, які викрали авто на Черкащині Протягом дня на Черкащині сталися чотири ДТП, три з них – за участі пішоходів

Джерело