За два місяці в Україні розпочнеться опалювальний сезон. Однак в жодному із захоплених міст Луганщини за три-чотири місяці росіяни нічого не зробили і не зможуть, бо не встигнуть, якщо навіть ще не розпочали. Місцеве населення поступово зневірюється в цих чисельних обіцянках. Про це повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

"Окупанти обіцяли людям, що залишилися, відбудову улюбленими ними "комуністичними темпами". Починаючи із лютого, росіяни стирали з лиця землі Попасну, згодом увійшли у місто. Декілька місяців лунали гучні обіцянки, допоки не прийняли рішення залишити все, як є — тобто взагалі не відновлювати зруйнований населений пункт", — наголосив Гайдай.

Він додав, що деякі люди ознайомилися з новинами на російських ресурсах щодо швидкої відбудови і спробували повернутися в рідні міста. Очільник Луганщини зазначив, що люди побули кілька днів, побачили, що виконуються тільки показові речі для телебачення, і вирішили евакуюватися вдруге. За словами Сергія Гайдая, довіра до окупаційної влади від місцевих поступово втрачається.

В містах Луганщини за 4 місяці окупації росіяни нічого не відновили — Гайдай Що відомо Жителі Луганщини повертаються до окупованих міст, аби забрати речі В Сєвєродонецьку окупаційна влада намагається створити картинку "відновлення життя". Зокрема, в місті формують бригади для очищення вулиць, пропонуючи продукти як оплату праці, повідомив керівник Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олександр Стрюк. Вулиці-привиди, захмарні ціни, дворові кухні: як живе окупований Сєвєродонецьк У Сєвєродонецьку обвалюються пошкоджені обстрілами будинки "ЛНР" не хоче відновлювати Попасну В окупованому Лисичанську місцеві жителю працюють "за їжу"

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Джерело