У Климентовому Сумської області будують тимчасовий автомобільний міст через Ворсклу. Про це повідомили у військовій адміністрації Сумщини 8 серпня. У лютому Збройні сили України підірвали міст в цьому районі, щоб завадити пересуванню російських військових.

Тимчасовий міст матиме вантажопідйомність 60 т і ширину 8,5 м. У військовій адміністрації стверджують, що на такому мосту зможуть розминутися два автомобілі. Також буде передбачена пішохідна зона.

Термін експлуатації переправи - щонайменше 5 років.

На місці зруйнованого мосту у Климентовому на Сумщині облаштовують тимчасову переправу Читайте також: Третина села зруйнована. Як жило у "сірій" зоні Климентове на Сумщині

Роботи виконують підрозділи Державної служби транспорту.️ Наразі вже облаштовано чотири опори. Наступного тижня має розпочатись облаштування дерев’яного настилу і поручнів. Завершити будівництво мосту планують за три тижні.

Міст у Климентовому знаходиться на трасі національного значення Н12 "Суми-Полтава".

Що відомо Міст через Ворсклу у Климентовому зруйнували Збройні сили України, щоб завадити руху російських військових територією області. До того міст був повністю реконструйований у 2020 році. Тоді на нього витратили понад 155, 5 млн грн.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Джерело