Овочевий ринок у Полтаві, який розташовується на вулиці Новий Базар, поки не переноситимуть на Київське шосе. Зробити це планують у листопаді, бо не усі підприємці нині мають змогу переїхати, каже начальник комунального підприємства «Полтава-сервіс» Денис Поліщук.

Територію для овочевого ярмарку у Полтаві планують облаштувати на Київському шосе. Загальна площа – близько пів гектара. Рішення про організацію ярмарку ухвалили 4 серпня на засіданні виконавчого комітету міської ради. Це, зокрема, для розвантаження центральної частини міста. Тож сюди мають переїхати торговці, які продавали продовольчі товари з автомобілів на вулиці Новий Базар.

Переїхати мають і ті, хто продає на ринку зі спеціальних контейнерів. Планували це зробити цього тижня, каже Денис Поліщук.

У Полтаві відтермінували перенесення овочевого ринку: чому та коли запрацює

"Підприємці з ринку оптового овочевого деякі згодні вже сьогодні переїхати, а деякі бажають і мають можливість наприкінці жовтня переїхати. Ті підприємці, які вже згодні, вони не хочуть, щоб хтось там залишився, а хтось не залишиться. Тобто якщо усі, то усі. Ми сподіваємося, що з 1 листопада він запрацює. Але це залежатиме від підприємців, від їхнього бажання", - говорить начальник комунального підприємства «Полтава-сервіс» Денис Поліщук.

Стосується переїзд, зокрема, Азара Мусаєва. Він один із тих, хто продавав продукти на вулиці Новий Базар.

"Я залишився без роботи. Тут не вміщувався, торгував на дорозі. Мою точку прибрали. Ми ознайомилися з цим базаром, де вони хочуть зробити. А що, не можна побільше місця, щоб вільно усі туди вмістилися і працювали Потрібно нормальний, впорядкований (ринок – ред.), як в інших містах. Велика площа, щоб люди могли фурами заїхати, виїхати. Там дуже вузько, на в’їзді заправка, де виїзд – невідомо. Така ж буде каша", - говорить продавець Азар Мусаєв,

На новій ділянці мають розмістити понад 70 торгових місць під контейнери та до шести під вантажівки.

"Я щороку тут (на оптовому овочевому ринку – ред.) скупляюсь. Я з Нових Санжар, торгую овочами і не тільки. Я приїхав, завантажився овочами, тут поруч на базах я ще завантажився, а то десь на виїзді їхати", - каже покупець Віктор Бойко.

"Мені ближче туди (до Київського шосе – ред.), сюди далі їздити", - каже полтавець Олександр Магєря.

"То ж було не пройдеш, не проїдеш. А зараз же нормально. Доведеться, значить будемо їздити", - говорить полтавець Олександр.

Поки ж на території, де мають облаштувати ярмарок, прибрали та мають нанести розмітку. А згодом, зокрема, зробити електропостачання. У скільки облаштування обійдеться бюджету громади, поки не прораховували, каже Денис Поліщук.

"Наступна наша зустріч буде наприкінці вересня, де будемо обговорювати, яким чином ми будемо перевозити їхні торгові ятки, автоятки", - пояснює начальник комунального підприємства «Полтава-сервіс» Денис Поліщук.

Джерело