Служба безпеки України викрила кілерів російських спецслужб, які планували вбивства міністра оборони Олексія Резнікова та керівника Головного управління розвідки Міноборони Кирила Буданова.

Про це заявила пресслужба СБУ.

Там наголосили, що запобігли серії замовних убивств представників вищого військово-політичного керівництва і громадських діячів України.

У результаті багатоетапної спецоперації знешкоджено диверсійно-розвідувальну групу головного управління генштабу зс рф (більш відомого як ГРУ).

Зазначено, що кілери готувались вбити міністра оборони, керівника ГУР МО, а також відомого українського активіста. За вбивство кожного з них російські «куратори» обіцяли винагороду у розмірі від 100 до 150 тисяч доларів.

«Ворог не може перемогти на полі бою, тож вдається до звичних для нього методів… І цим вкотре доводить всьому світу, що росія — це держава-терорист, яка не дотримується жодних цивілізованих правил. Та ми чудово розуміємо, чого слід очікувати від рф, тож діємо на випередження…» —  прокоментував затримання в.о. голови СБУ Василь Малюк.

СБУ затримали російських кілерів, які планували вбити Резнікова та Буданова. ФОТО. ВІДЕО СБУ затримали російських кілерів, які планували вбити Резнікова та Буданова. ФОТО. ВІДЕО СБУ затримали російських кілерів, які планували вбити Резнікова та Буданова. ФОТО. ВІДЕО СБУ затримали російських кілерів, які планували вбити Резнікова та Буданова. ФОТО. ВІДЕО СБУ затримали російських кілерів, які планували вбити Резнікова та Буданова. ФОТО. ВІДЕО СБУ затримали російських кілерів, які планували вбити Резнікова та Буданова. ФОТО. ВІДЕО СБУ затримали російських кілерів, які планували вбити Резнікова та Буданова. ФОТО. ВІДЕО СБУ затримали російських кілерів, які планували вбити Резнікова та Буданова. ФОТО. ВІДЕО СБУ затримали російських кілерів, які планували вбити Резнікова та Буданова. ФОТО. ВІДЕО

Джерело