Знаменита українська співачка, радіоведуча та кума Дзідзьо Оля Цибульська вийшла на прогулянку і несподівано вирушила прямо в дитинство. Як зірці це вдалося, вона розкрила в сторіс на своїй сторінці в соціальній мережі instagram.

Оля Цибульська постійно перебуває на зв'язку з шанувальниками та намагається тримати їх у курсі більшості подій у своєму житті. Виконавиця радує яскравими знімками та забавними відео, які завжди піднімають настрій українцям.

Оля Цибульська знайшла несподіваний спосіб повернутись у дитинство:

Оля Цибульська знайшла несподіваний спосіб повернутись у дитинство:

Так цього разу зірка вийшла на прогулянку і вирішила поділитися враженнями. Оля Цибульська в парку натрапила на карусель і вирішила прямо на ній вирушити назад у дитинство, нехай і ненадовго. Але найбільше співачку порадувало те, що фігура дозволила їй покататися на атракціоні. 

Оля Цибульська знайшла несподіваний спосіб повернутись у дитинство:

"Ля, ля, ля у мене д*па влізла в гойдалку. Іноді просте щастя в тому, щоб згадати дитинство. Навіть якщо стане нудно на третій хвилині", - зазначила виконавиця. 

Також наш портал інформував, що переможниця "Холостяка 10" Даша Ульянова спокусливо виставила попу і нагадала, як задирати ніжки, щоб була хороша фігура: "Я повернулася" .

Крім того, наш портал інформував,  що Павло Зібров обурений, чому Таїсії Повалій досі залишається "народною артисткою України": "Вона свій вибір зробила".

Джерело