Одразу три українські гравчині змагатимуться у статусі чинних призерок.

Збірна України з настільного тенісу візьме участь у мультиспортивному чемпіонаті Європи-2022, що відбудеться в серпні в німецькому Мюнхені. Змагання з настільного тенісу триватимуть з 13 до 21 серпня.

На минулому чемпіонаті Європи-2021 розігрувалися медалі лише в командах, а в 2020-му – в особистих і парних першостях. Тоді Україна виборола дві медалі: по "бронзі" принесли Маргарита Песоцька (індивідуальні змагання) та дует Тетяни Біленко й Ганни Гапонової (жіночі пари).

Збірна України візьме участь у чемпіонаті Європи-2022 з настільного тенісу: склад команди Суспільне Спорт – ексклюзивний транслятор мультиспортивного чемпіонату Європи в Україні. Дивіться трансляції наживо на сайті Суспільне Спорт, а також на регіональних телеканалах Суспільного.

На цьому чемпіонаті Європи збірну України представлять вісім гравців: по чотири жінки й чоловіки, які змагатимуться в п'яти дисциплінах.

Читайте також: Росію та Білорусь усунули від участі в командному чемпіонаті світу-2022 з настільного тенісу Склад збірної України на чемпіонат Європи-2022 з настільного тенісу Індивідуальні змагання (жінки): Маргарита Песоцька (10-та сіяна), Ганна Гапонова (24), Соломія Братейко (51), Тетяна Біленко (68) Індивідуальні змагання (чоловіки): Євген Прищепа (44), Ярослав Жмуденко (58), Антон Лімонов (83), Андрій Гребенюк (91) Пари (жінки): Тетяна Біленко та Ганна Гапонова, Соломія Братейко (із хорваткою Іваною Малобабіч) Пари (чоловіки): Євген Прищепа та Андрій Гребенюк, Ярослав Жмуденко та Антон Лімонов Пари (мікст): Антон Лімонов та Соломія Братейко, Андрій Гребенюк (партнерка ще не визначена) Читайте також: Збірна України візьме участь у чемпіонаті Європи-2022 з триатлону: склад команди

Лідерка збірної Маргарита Песоцька зосередиться на виступі в особистих змаганнях, тоді як її колеги по команді заявлені й у парних сітках. За свою кар'єру Песоцька завоювала п'ять медалей, з них чотири – в одиночках. Зокрема, українка є чинною бронзовою призеркою Євро, а на цьогорічній континентальній першості має найвищий рейтинг з усіх українців: вона посіяна під 10-им номером.

Захищатимуть титул бронзових призерок і Тетяна Біленко та Ганна Гапонова, які в 2020-му стали третіми в жіночих парах.

В усіх трьох дисциплінах – в особистих, парних і змішаних парних змаганнях – виступатимуть Соломія Братейко, Антон Лімонов та Андрій Гребенюк. Також на Євро змагатиметься Євген Прищепа, бронзовий призер ЧЄ-2010 у парі з Коу Леєм, та Ярослав Жмуденко.

Читайте також: Склад збірної України на чемпіонат Європи-2022 зі спортивної гімнастики зазнав змін: хто у фінальній заявці Що відомо Чемпіонат Європи з настільного тенісу проходитиме 41-ий раз в історії. Перше Євро відбулося в 1958 році в Будапешті. Медальний залік останнього чемпіонату Європи, на якому розігрувалися медалі в особистих і парних першостях (2020), очолила збірна Німеччини, яка здобула сім нагород (чотири "золота" і три "срібла"). Росія та Білорусь цього року не будуть допущені до змагань через повномасштабну війну проти України. Мультиспортивний чемпіонат Європи відбудеться лише вдруге в історії. Як і на минулому подібному Євро 2018 року, на змаганнях розіграють медалі у велоспорті, легкій атлетиці, триатлоні, спортивній гімнастиці та академічному веслуванні. Водні види спорту та гольф цього разу замінять пляжний волейбол, спринтерське веслування на каное та байдарках, скелелазіння й настільний теніс. Також у програмі дебютують парадисципліни. Читайте також: Збірна України візьме участь у чемпіонаті Європи-2022 з маунтінбайку: склад команди

Джерело