14 серпня Івано-Франківський національний академічний драматичний театр імені Івана Франка розпочинає 84-й театральний сезон із благодійного показу мистецького проєкту «Бій за Україну» у місті Тернопіль.

А 16 серпня о 18:00 відкриє сезон на сцені в Івано-Франківську.

Про це івано-франківські театрали повідомили на своїй сторінці у мережі «Facebook».

Мистецький проєкт «Бій за Україну» — це один із проявів боротьби українців на культурному фронті. Національний Президентський оркестр та Івано-Франківський національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка об’єдналися, щоб підтримати нескорену націю і зібрати кошти на підтримку ЗСУ та подякувати країнам, які разом з нами на шляху до перемоги.

Поки наші захисники і захисниці боронять нас на передовій, ми боронимо нас у тилу, готуючи та реалізовуючи культурні продукти і підтримуючи бойовий дух, — наголошують у драмтеатрі.

Квитки можна придбати онлайн: http://www.dramteatr.if.ua/show/bij-za-ukrayinu/ та у касі театру.

Довідково:

Учасники проєкту – Національний президентський оркестр (художній керівник народний артист України Анатолій Молотай, диригент підполковник Максим Гусак), солісти Вікторія Осадчук, Сергій Гурець, актори Івано-Франківського національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка, актриса театру і кіно Ірма Вітовська, переможець телевізійного співочого талант-шоу «Голос країни» Сергій Лазановський, Хор «Felicio» (художній керівник — Наталія Байдак) і вокальний дует народних артисток України сестри Тельнюк.

Постановка народного артиста України, лауреата Національної премії України ім. Тараса Шевченка Ростислава Держипільського.

Франківський драмтеатр відкриє новий театральний сезон проєктом «Бій за Україну»

Джерело