У Харківській області підбили попередні висновки основної сесії національного мультипредметного тестування, що тривала з 22 липня по 4 серпня.

"Перший етап національного мультидисциплінарного тесту пройшов успішно. Всі діти з’явилися, хто зміг, явка була досить висока. Питання безпеки було гарантоване. Діти мали можливість пересидіти у сховищі під час тривоги, якщо оголошувалася. Усі були на місцях. Першим етапом ми задоволені", — сказав 8 серпня "Українському радіо Харків" директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко.

Детальнішу інформацію щодо кількості учасників тестування на Харківщині, місць його проведення та результатів у центрі не розголошують з міркувань безпеки. Водночас, як повідомляли у Харківській ОВА, мультипредметний тест на Харківщині складали у семи закладах. На нього зареєструвалися 6,5 тисяч абітурієнтів, що втричі менше, ніж у попередні роки.

Перший етап мультипредметного тесту на Харківщині минув успішно — регіональний центр якості освіти

"У зв’язку з тим, що значна частина дітей перебувають на територіях, які тимчасово не контролюються Україною, певна частина дітей або не змогли приїхати, або були десь у від’їздах, проходили тест поза межами України, звести всю цю статистику докупи зараз непросто, ми зробимо це пізніше", — зазначив Сидоренко.

Він додав, що вже можна ознайомитися з першими результатами НМТ по Україні.

Другий етап національного мультипредметного тестування розпочався 1 серпня: з 16 по 20 серпня триватиме додаткова сесія.

Читайте також

Абітурієнтів втричі менше: на Харківщині триває мультипредметне тестування

Джерело