За сприяння Офісу президента України Держкіно 6 серпня почало кіномистецький проєкт "Національний тур "Кіно заради перемоги!" на підтримку українських військових та внутрішньо-переміщених осіб. Про це повідомили на Facebook-сторінці інституції.

Проєкт складатиметься з двох частин: покази у громадах ВПО та у військових частинах. Тур охопить 15 областей України й триватиме до Дня Незалежності.

У програмі будуть українські повнометражні ігрові, документальні та короткометражні фільми різних жанрів. Амбасадорами проєкту стануть актори й режисери Ада Роговцева, Ірма Вітовська, Олесь Санін, Богдан Бенюк, Ахтем Сеітаблаєв та інші.

Держкіно починає національний кінотур на підтримку ВПО та військових

"Крім звичного перегляду фільмів у кінозалі, кінопокази Туру відбудуться також завдяки кіномобілю, спеціально створеному фондом "МХП-Громаді" та Асоціацією "Дивись українське!". Цей кінокомплекс – абсолютно мобільна та автономна платформа на базі спеціального автопричепа, з великим LED-екраном високої якості, автономним звуко- та електрозабезпеченням, яка дасть нам змогу показати кіно навіть у найвіддаленіших куточках нашої країни", – відзначив голова Асоціації "Дивись українське!" Андрій Різоль.

Більше про українське кіно 10 фільмів Одеської кіностудії, які варто подивитися Репортаж із харківського показу фільму про будинок "Слово": мер, Жадан і сирени Чотири образи Івана Миколайчука, які розкривають його різнобічний талант "Ніби в суді збираю докази": блогер Віталій Гордієнко про свої дослідження пропаганди в російському кіно Тарас Цимбалюк: "Коли приїхав у столицю, то почав розмовляти російською, щоб якось потрапити на знімальний майданчик"

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Джерело