Відомий футбольний уболівальник принц Вільям роздавав медалі левицям Англії, які перемогли, після їх гри з Німеччиною.

Відповідний пост розмістили на порталі «DailyStar»

Повідомляється, що 40-річний Вільям обійшов королівський протокол обіймами через тенденцію сім'ї триматися на прохолодній відстані від своїх підданих.

Принц Вільям

Фізичний контакт високопоставленого члена королівської сім'ї з широкою публікою — це не те, що ви бачите щодня, але один королівський експерт вважає, що його дії були дуже навмисними.

Принц Вільям

Колишній королівський дворецький Грант Харрольд сказав: «Історично існувало правило з королівськими особами: можна дивитися, але не можна чіпати. Якщо ви зустріли члена королівської сім'ї, ви могли подивитися на них, і якщо вони запропонували вам потиск рук, ви повинні були його прийняти. Це було багато в чому пов'язане з містикою, оточуючою родиною, але також і з міркувань безпеки».

Грант вважає, що бачити, як Вільям роздає обійми, було ознакою сучаснішої версії монархії.

"Я думаю, що Вільям та інші молоді члени королівської родини зрозуміли, що їм не зійде з рук залишатися осторонь", - сказав він.

Принц Вільям

"Королеві це зійде з рук, тому що вона королева і вона з іншої епохи, але молоді члени королівської сім'ї виховані зовсім по-іншому".

Грант вважає, що його близькі стосунки з матір'ю, покійною принцесою Діаною, були великою причиною, через яку Вільям не боїться встановлювати такі особисті зв'язки з людьми.

Принц Вільям

Він сказав: «Діана любила обійматися, і я думаю, що цей фізичний контакт та обійми людей багато в чому пов'язані з тим, як виховувався Вільям. Вільяму це не здасться неприродним — принаймні йому було б незручно, якби це було просто суворим рукостисканням. Крім того, вид обіймів членів королівської сім'ї робить їх актуальними та сучасними».

Джерело