Збірна України з дзюдо здобула сім медалей у перший день змагання на етапі Кубка Європи в Ризі та очолила медальний залік.

Чемпіонами змагань у столиці Латвії стали Дар’я Білодід (вагова категорія до 57 кг), Анастасія Антипіна (до 63 кг) та Артем Хомула (до 73 кг).

Це перша медаль Білодід у новій ваговій категорії. Відзначимо, що для дворазової чемпіонки світу Білодід (на знімку) ця нагорода стала першою після "бронзи" на Олімпійських іграх у Токіо.

Перша перемога Білодід у новій вазі: українці вдало стартували на етапі Кубка Європи з дзюдо в Ризі

"Срібло" кубку Європи виборов Денис Тупицький (до 60 кг). Бронзові медалі виграли Бекірбек Моргоєв (до 60 кг), Кирило Самотуг (до 60 кг) та Станіслав Семков (до 66 кг).

Етап Кубка Європи у Ризі завершиться завтра, 7 серпня.

Нагадаємо, що українські легкоатлети вибороли чотири медалі на змаганнях в Італії.

Український легкоатлет переміг на юніорській світовій першості, заради якої пропустив дорослий чемпіонат (відео)

"Будівельник" став першим українським клубом у Північній Європейській баскетбольній лізі

Українця не допустили до старту на Євро-2022 з плавання на відкритій воді: відома причина