Український актор та гуморист Олександр Теренчук, який знайомий багатьом за роллю поліцейського в серіалі "Одного разу під Полтавою" показав свій "портал" у дитинство. Кадрами артист поділився на своїй сторінці в соціальній мережі instagram. 

Олександр Теренчук активно займається волонтерством, допомагаючи ЗСУ ще ефективніше очищати українські землі від російських загарбників. Водночас він знаходить час для позитиву та спілкування з шанувальниками у соцмережі, де регулярно ділиться яскравими фото з життя чи роботи. 

Олександр Теренчук із

Олександр Теренчук із

Так, цього разу гуморист показав місце, яке для нього є справжнім "порталом" у дитячі роки. На фото Олександр Теренчук позує сидячи біля зелених воріт біля рідного дому. Саме там пройшла більша частина дитинства артиста і місце має безліч спогадів, які занурюють хоча б мить у дитинство.

"Асоціативний ряд: фосфорний орел, ну, постривай, бомбібом, калейдоскоп, yupi, пластикові солдатики, сільпо, рибалка, москвич 407, МТ 9, сітро, лялька з кукурудзи....", - підписав фото гуморист. 

Деякі шанувальники відзначили, що не тільки в актора багато спогадів пов'язані саме з воротами біля будинку, а й їх також і це було щасливе дитинство без війни та гаджетів. 

"Ой! То в крові довіку", "Ой, вірно! Ой, як усі в крапку! Ну, якось точно про мене!", "Щасливе дитинство було", - написали під фото шанувальники. 

Олександр Теренчук із

Також ми інформували,  дружина Юрія Ткача з "Квартал 95" показала, якою талановитою росте їхня дочка: "Моя маленька супержінка".

Крім того, ми повідомляли,  Юрій Ткач із "Квартал 95" показав, як побувати на морі не виходячи з квартири: "Відпочинок своїми руками".

Джерело