Добровольці ТРО - брати близнюки Ілля та Микита, які народились в Ташкенті й мали достатньо можливостей виїхати за кордон в перші дні війни, залишилися захищати Україну від російських загарбників. Бажання боронити рідне місто стало безумовним пріоритетом для мужніх чоловіків.

Хлопці називають один одного "Малий", а їх суперечки нагадують гарячі сцени з культових бойовиків 90-х. Однак в рідному підрозділі не знайти більш харизматичних посмішок, аніж у цих двох, запевняють у пресслужбі Оперативного командування "Південь".

Доброволець Микита з позитивним "Найк", кваліфікований інженер в будівельній компанії, він впевнений, що "Не можна так просто зібратись, та виїхати з країни під час воєнного стану".

Брати-близнюки залишилися без рідних і стали єдиним цілим у боротьбі проти російських загарбників:

"Але якщо без жартів, то на той час ми думали лише про те, де можемо бути корисними зі своїм досвідом та вміннями. Так ми приєднались до лав місцевого підрозділу ТРО, і взялись за налаштування систем відеоспостереження та зв’язку на одному з пунктів тимчасового перебування добровольців", — зазначає "Найк". Воїн на псевдо

Брати-близнюки залишилися без рідних і стали єдиним цілим у боротьбі проти російських загарбників:

Брати потрапили у структурний підрозділ бригади та почали здобувати нові для себе знання з військового вишколу. В братів не залишилось рідних, то ж зараз вони - єдині наставники один одному. Відповідно й плани на майбутнє після перемоги у них спільні.

"До війни ми намагались обирати нові професії так, щоб завжди бути на різних позиціях та у різних сферах. Прикинь, я вивчаю нові мови програмування, а мій брат проєктує багатоповерхівки. А ввечері після робочого дня ми обмінюємось інформацією, кожен стосовно своєї справи, і шукаємо де ці нові знання можуть бути корисні. Це було настільки круто! Дотримуємось цього ж принципу і тут, у бригаді, допомагаючи один одному вже в нових реаліях", — розповідає доброволець-програміст Ілля з позивним "Егоїст". Ілля

Як зазначають у пресслужбі Оперативного командування "Південь", найбільша мрія "Егоїста" та "Найка" після війни — побудувати великий дім за власним проєктом і перевезти в нього своїх котів "Сноука" та "Тіма", за якими вони дуже сумують.

Джерело