Після перемоги стане лікарем-анестезіологом, працюватиме у себе на Кіровоградщині. Так каже військовий медик Віктор на псевдо "Ларс". Він — випускник Вінницького медичного університету ім. М. Пирогова. Про те, як здавав екзамен в окопі та отримав на фронті бойове хрещення, хлопець розповів Суспільному.

Зараз Віктор на ротації. З дня на день разом зі своїм підрозділом їде на нульові позиції. Будучи студентом медуніверситету, і не думав, каже, що доведеться надавати допомогу у зоні бойових дій. Теорія тут здається дитячим садочком. Військова аптечка перетворюється на рюкзак.

"Всі військовослужбовці взводу перебували в окопах, але деякі були зверху і вони зазнали поранень. Просили на допомогу. Ми затягнули людину в окоп і там я уже надавав медичну допомооу", — розповів Віктор.

Після перемоги стане анестезіологом: випускник вінницького медуніверситету про екзамен в окопі та бойове хрещення

Перше бойове хрещення випускник медичного вишу отримав, перебуваючи на Сході, розповідає його побратим Віталій. Під пʼятигодинним російським обстрілом Віктор рятував життя не одного бійця. У таких ситуаціях, каже, обовʼязково треба обстежувати пораненого. Себе героєм Віктор не вважає, адже робив свою роботу — рятував життя.

Випускний іспит в медуніверситеті "Ларс" складав в окопі. Задля цього довелося шукати інтернет. Колеги-медики кажуть, що молодому спеціалісту не допомагали. На всі питання екзаменаційної комісії хлопець відповів сам.

" Викладачі знали де я знаходжусь, тому допомагали. Це специфічний досвід", — розповів "Ларс".

Псевдо "Ларс" військовий медик одного з підрозділів сил територіальної оборони ЗСУ обрав на честь улюбленого режисера фільмів.

Скромний та тихий — так про "Ларса" відгукуються його колеги. Він серед медиків цього підрозділу наймолодший.

На руці у хлопця як оберіг— патріотичний парний браслет. Такий же носить його дівчина.

Читайте також Запустив челендж: вінничанин зіграв магазином від автомата біт під "Стефанію" Захисника з Вінниччини нагородили "Хрестом бойових заслуг"

Джерело