Сумський тренер Юрій Голуб у вільній боротьбі вже понад 30 років. Він у свій час був бронзовим призером молодіжного чемпіонату світу з вільної боротьби, переможцем ІІІ Спортивних ігор школярів, чемпіоном України, призером чемпіонатів Європи та світу. Нині він тренує дітей в Академії боротьби Юрія Голуба, де діти займаються вільною боротьбою, сумо, мас реслінгом. Тепер в заняттях беруть участь жінки, які за віком годяться в бабусі його вихованцям.

"Після тренування відпочивали з дітьми. Активно відпочивали, годували качок. А бабусі грали в карти. Ми підійшли, пожартували, запропонували "дівчатам" зробити розминку – вони посміхнулись і погодились", - згадує, як виникла така ідея, Юрій Голуб.

6 серпня на тренування прийшли понад десяток юних вихованців Академії боротьби та четверо бабусь. Разом проводили розминку. Жінки з юними спортсменами розминалися на рівних. Серед представниць поважного віку – Світлана Іванівна. Говорить – ці тренування її заспокоюють.

Додаткова порція позитиву – спілкування з дітьми. "Діти – це ліки. Якщо з ними розмовляєш, з ними спілкуєшся – це дуже гарно", - говорить жінка.

"Бабусині тренування", говорить Юрій Голуб, продовжаться і надалі. "Ми просто несемо наші знання невеличкі для сумчан. Із задоволенням несем. Ми вважаємо, що, щоб країна була міцною, сильною, люди мають бути фізично, психічно, емоційно і духовно здоровими", - говорить він.

Що відомо У березні Юрій Голуб влаштовував тренування для дітей та їх батьків. У липні вихованці Академії боротьби Юрія Голуба облаштували в Сумах майданчик для пляжної боротьби.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Джерело