Військового Сергія Шишацького, який загинув, обороняючи Україну, посмертно нагородили. Зробили це у Терешківській громаді, де проживав боєць, розповів Суспільному голова сільради Віталій Турпітько.

Орден за «Мужність» III ступеня отримала його донька та рідні.

"У нього були золоті руки. Він був столяром. 47 років. У нього залишилася дитина, якій 15 років. Можна було б ще жити й жити, будувати плани на майбутнє. Навіть його тіла не бачили", - каже сестра загиблого Наталія Коленко.

На Полтавщині посмертно нагородили воїна Сергія Шишацького

Остання розмова. Він сказав: «Дівчата, сидіть вдома, нікуди не виходьте. Нас тут рівняють з землею». Останні слова.

Воїн загинув у перший день повномасштабного вторгнення. Його тіло знайшли у селі Мартове на Харківщині, де і поховали.

Чоловік був старшим сержантом, розповів голова громади Віталій Турпітько.

"Він зараз знаходиться на тимчасово окупованій території, голова територіальної громади телефонував, сказав місце поховання, але родичі на даний час прийняли рішення про перенесення тіла загиблого", - каже голова Терешківської громади Віталій Турпітько.

Що відомо:

Обстріли на Полтавщині почалися у перший день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. 24 лютого обстріляли Миргород. За час повномасштабної війни російська армія обстрілювала також об’єкти у Полтаві, Кременчуці, Лубенській, Терешківській та Карлівській громадах. За кількістю загиблих найбільш масштабний обстріл на Полтавщині стався 27 червня у Кременчуці. Російська ракета влучила у ТЦ "Амстор".

Читайте також:

18-річний Максим Краснокутський з Полтави загинув на війні з Росією

Джерело