До агресора виїхали й іранські пілоти для навчання на їхніх літаках Су, кажуть фахівці

Іран міг відправити БПЛА до росії для польових випробувань. Американська розвідка OSINT повідомляє, що до агресора виїхали й іранські пілоти для навчання на їхніх літаках Су. Такі рішення про співпрацю Ірану та росії могли бути наслідком їхньої угоди. Про це повідомляє американський Інститут вивчення війни (ISW) у висновках за 2 серпня.

"Іран міг відправити першу партію БПЛА до росії для польових випробувань разом з іранськими пілотами та техніками, які навчатимуться використанню та ремонту російських літаків Су-35", – мовиться в повідомленні.

Іран, ймовірно, уже відправив свої БПЛА та спеціалістів на росію – ISW

В Інституті зазначають, що цей факт збігається з нещодавніми повідомленнями про те, що Тегеран і москва прагнуть до розширення авіаційної співпраці. Вони хочуть обійти міжнародні санкції проти них та підтримати війну в Україні.

Як повідомляв 5.UA, вранці 24 лютого росія розпочала повномасштабну війну проти України. По кількох військових об'єктах у Києві, Харкові та Дніпрі були завдані ракетні удари, а війська рф перейшли кордон під Харковом.

ЗСУ, всі спеціальні та силові служби держави були підняті за тривогою. Ворог почав інтенсивні обстріли підрозділів ЗСУ на сході – українська армія дає відсіч російським військам. В екстреному режимі працює Рада національної безпеки й оборони. Запроваджено воєнний стан. Україна офіційно направила позов проти російської федерації до Міжнародного суду ООН у Гаазі.

Джерело