Відома українська акторка, учасниця творчої студії "Жіночий квартал" та головна зірочка серіалу "Одного разу під Полтавою" Ірина Сопонару частенько радує шанувальників  свіжими публікаціями та подробицями насиченого життя в соцмережі Instagram, де за нею стежить понад 380 тисяч людей.

Ірина Сопонару вирішила поспілкуватися з численними фоловерами та влаштувала в Insta Stories рубрику питання-відповідь. Зірка розкрила багато моментів із особистого життя.

Ірині Сопонару з

Ірині Сопонару з

Наприклад, Ірина зізналася, що зі своїм хлопцем Рисом вона ще не заручилася. А ще поділилася, що досить часто нервує з різних приводів. 

Але артистка не могла пропустити цікаве запитання одного шанувальника, який попросив у неї грошей за інтим. Він написав, що може приїхати вже сьогодні і "гідність" в нього пристойна. Зірці було видно профіль цього хлопця і йому, судячи з її відповіді, навіть не було 18 років. Мабуть, він був зовсім маленьким.

Вона жартівливо заявила, що в нього ще те місце не виросло. А ще погрозила, що все розповість його мамі і та відбере у хлопця телефон.

"Мама знає, що ти дорослим тьотям пишеш дурниці? Якщо у твою пусту голову ще раз прийде така думка, знай, що я знаю як тебе знайти, розповім батькам і вони заберуть у тебе телефон", - написала Сопонару.

Ірині Сопонару з

Раніше ми писали про те, що зірка "Жіночого кварталу" Ірина Сопонару навчила рухатися "черв'ячком", щоб тебе любили всі: "Дівчата..."

Джерело