Сьогодні, 19 липня на виконкомі у Коломиї доповідали секретар міської ради Андрій Куничак та заступник міського голови Володимир Григорук.

У перші дні повномасштабного вторгнення Андрій вступив до лав територіальної оборони, а Володимир став бійцем у складі 10-ої гірсько-штурмової бригади. Вже довгий час разом із побратимами з Коломийщини та всієї України вони захищають нашу незалежність та свободу.

Про це повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський, пише ПІК.

Військові, будучи на передовій, цікавляться, що відбувається вдома, у рідній Коломиї.

«Багато з вас займається волонтеркою, допомагають харчами, автомобілями, екіпіровкою та всім необхідним. Підтримка – дуже важлива для солдатів», – зазначив секретар міськради.

Куничак наголосив, що війна не має відійти на другий план.

«Є відчуття, що війна відходить на другий план. Не можна, щоб це відбулось», – сказав секретар.

Богдан Станіславський підтримав його слова.

“Ми в тилу маємо пам’ятати про війну кожну хвилину і продовжувати допомагати військовим, дбати про громаду та свою безпеку”, – написав голова.

Станіславський наголосив, що Коломийська громада має ким пишатись. За словами Андрія, перед нашим батальйоном ТрО ставлять зовсім не прості завдання.

“Але бійці їх героїчно виконують. Це заслуговує найбільшої шани та поваги. Дякую всім захисникам, що бережуть наш спокій. Завдяки їхнім старанням та жертвам ми можемо продовжувати жити. Від нашої громади хочу сказати, що ми з нетерпінням чекаємо хлопців та дівчат вдома з перемогою”, – додав голова.

Джерело